O nás

O společnosti Zem-Bau

Vítáme Vás na nejlepších stránkách pro milovníky zbraní a střeleckého příslušenství.

Ať už jste v oboru zbraní a střeliva úplný začátečník nebo profesionál, který naprosto přesně ví, co chce, dokážeme Vám odborně poradit i splnit ty nejnáročnější požadavky a přání. Dodáváme a kompletujeme zboží od renomovaných světových výrobců zbraní, střeliva a doplňků.

Nákup zbraní a doplňků máme zajištěn přímo od oficiálních dovozců do ČR, díky čemuž jsme schopni zaručit prvotřídní kvalitu bez rizika poškození nebo záměny komponentů, jak je tomu u překupníků.

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně s ohledem na jeho nároky týkající se kvality, ceny, výkonnosti a dalších parametrů. Zbraně i doplňky dodáváme jednotlivě, přičemž jsme schopni i zkompletovat a sestavit „balíček“ zbraní a příslušenství podle požadavků klienta. Na přání zákazníka můžeme rovněž zbraň nastřelit.

Nejste držitelem zbrojního průkazu? Nevadí! Žadatelům o vydání zbrojního průkazu jsme k ruce při přípravě na zkoušky, a to jak po stránce teoretické (testové otázky ze znalostí zákona č. 119/2002 Sb.), tak praktické (rozebírání a sestavování zbraně, bezpečná manipulace a střelba na cíl).

prověření výrobci


Zobrazit všechny výrobce